281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Cselédhívó csengő zsinór

1023. Cselédhívó csengő zsinór

h: 236 cm

20. sz. eleje, gyöngyhímzés, sárgaréz szerelékkel, tejüveg fogantyúval, gyöngy díszítéssel, sérült