281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Szent könyv- Szutra

1003. Szent könyv- Szutra

35 x 10 cm

Tibet, 19. sz. vége, tusfestett szanszkrit szövegek papír lapokon, nyomtatott és ragasztott belső képeken Sakjamuni Buddha, Zöld Tara, Fehér Tara, tibeti Istenségek és égtáji őrök ábrázolásával, sérült, borító táblák nélkül