281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Cukordoboz

907. Cukordoboz

9,8*13,5*10 cm

Bécs, 1846 ?, 13-latos antik ezüst pántolás, Jacob Weiss mesterjegy ?, aranyozással, fezettált kék kalcedonüveg, apró hibával