281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Bonbonier

972. Bonbonier

m: 10 cm

Herend, 1910 körül, áttört, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: kék címeres-koronás jelzet és masszába nyomott 'Herend', sérült