931. Teáscsésze és alj
m: 8,4 cm, d: 17,5 cm
Sevrés, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, türkiz alapmázon rózsaszálakkal díszített, talpakon máz alatti kék jelzettel