281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Talpas kínáló

982. Talpas kínáló

M: 18 cm, d: 25 cm

Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1889, festett, aranyozott porcelán, Cubash dekor, jelzett az alján, peremén restaurált, sérült