281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Váza

950. Váza

m: 12 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, eozinmázas fehércserép, fazonszám: 7822, jelzett az alján: domború körpecsét, restaurált