281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

917. Csésze és alj

m: 10.3 cm, d: 12.8 cm

Bécs, 19. sz. második fele, festett és gazdagon aranyozott porcelán, tálkán két jelenet szerelmesek ábrázolásával, csészén Aurora szekere körbefutó jelenet, Kohl szignóval, pontozott fakturált felülettel, talpakon kék máz alatti jelzet és arany leveles je