281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

937. Csésze és alj

m: 10 cm, d: 16,2 cm

Bécs, 1830 körül, porcelán fényes aranyozással, borostyánlevél koszorú és a képmezőben festett Ámor ábrázolással, színes virágfüzérrel, kígyós füllel csésze talpán máz alatti kék jelzet, 827 - 828 és 74 - 78 - as számozással, megkopva, restaurálva