281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál, 2 db nagy tányér és 5 db kis tányér

964. Dísztál, 2 db nagy tányér és 5 db kis tányér

d: 22,2, 24,8 és 26,5 cm

Herend, 1920-30 körül, festett, aranyozott porcelán, Viktória dekorral, talpán máz alatti kék címeres jelzet és masszába nyomott Herend felirat, dísztál restaurált