281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Díszváza

880. Díszváza

m: 31 cm

cseh, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, porcelán rátétekkel, kis sérülésekkel