281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

953. Dísztál

d: 30 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: máz alatti kék 'TJM Zsolnay, Pécs' jellel