281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Fürdőpohár

884. Fürdőpohár

m: 11,3 cm

cseh, 19. sz. közepe, rubinpácolt üveg, fül színtelen üvegből, négy medalionban köszörült, aranyozott Fürdővárosi képek, közepén 'Andenken von Schauerbrunn bei Rohitsch' felirattal, szájperem aranyozása megkopva, fül alján sérült