884. Fürdőpohár
m: 11,3 cm
cseh, 19. sz. közepe, rubinpácolt üveg, fül színtelen üvegből, négy medalionban köszörült, aranyozott Fürdővárosi képek, közepén 'Andenken von Schauerbrunn bei Rohitsch' felirattal, szájperem aranyozása megkopva, fül alján sérült