281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kancsó

834. Kancsó

m: 18 cm

Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, madárfej kiöntővel, jelezve az alján: 'H-H', hajszálrepedt, sérült