281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Falikép - Alpesi jelenet

858. Falikép - Alpesi jelenet

29,5*33 cm

osztrák, 19. sz. vége, működő mechanikával, faragott, festett, fűrészelt fa, kis sérülésekkel