281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Fokmérő - Ebullioscope

1031. Fokmérő - Ebullioscope

10,5*27,5*16,5 cm

francia, 20. sz. eleje, sárga és vörösréz, öntöttvas, eredeti fa dobozában, jelezve a szerkezeten: E. Malligan fils á Paris