281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Hamlet és Ophélia

939. Hamlet és Ophélia

m: 17,8 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. utolsó harmada, festett fehércserép, talpakon masszába nyomott Zsolnay, Pécs felirattal, 1475 - ös formaszám, egyik talpazaton repedés, egyik láb restaurált