939. Hamlet és Ophélia
m: 17,8 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. utolsó harmada, festett fehércserép, talpakon masszába nyomott Zsolnay, Pécs felirattal, 1475 - ös formaszám, egyik talpazaton repedés, egyik láb restaurált