270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kovács Lydia irónő portréja, 1913

214. Kacziány Aladár (Cserhátsurány, 1887 - Budapest, 1978)

Kovács Lydia irónő portréja, 1913

olaj, vászon

84,5*85 cm

j.b.l.: Kacziány, j.j.f.: Kacziány Aladár 1913

reprodukálva:Kettesben,Kacziány Aladár festőművész és Schultz Dóra naplója,szerk.Lindner Magdolna és Dr.Salamin András,Budapest,Infotop Kiadó,2015