214. Kacziány Aladár (Cserhátsurány, 1887 - Budapest, 1978)
Kovács Lydia irónő portréja, 1913
olaj, vászon
84,5*85 cm
j.b.l.: Kacziány, j.j.f.: Kacziány Aladár 1913
reprodukálva:Kettesben,Kacziány Aladár festőművész és Schultz Dóra naplója,szerk.Lindner Magdolna és Dr.Salamin András,Budapest,Infotop Kiadó,2015