270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fürdőzők, 1920-as évek

221. Udvary Géza (Perbenyik, 1872 - Budapest, 1932)

Fürdőzők, 1920-as évek

pasztell, karton

137*92,5 cm

j.j.l.: Aranyos Micukának a profi bácsi Udvary G.