20. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
A Tyihvini Istenanya
olaj, fa
30*25 cm
olaj, fa, ezüst riza: 84 zlatnyikos ezüst, 1869, zománc plakettekkel, fa kiotban