270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet vadásztőrrel, 1919

164. Telbisz Albert (Budapest, 1893 - Budapest, 1945)

Csendélet vadásztőrrel, 1919

olaj, karton

18*14 cm

j.j.l.: Telbisz A.

ho. Telbisz Albert Bp. 1919 és kézzel írt instrukció a tisztításról