164. Telbisz Albert (Budapest, 1893 - Budapest, 1945)
Csendélet vadásztőrrel, 1919
olaj, karton
18*14 cm
j.j.l.: Telbisz A.
ho. Telbisz Albert Bp. 1919 és kézzel írt instrukció a tisztításról