270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A megváltó Krisztus

40. Sarto, Andrea del (Firenze, 1486 - Firenze, 1530) követője, 16. sz. első fele

A megváltó Krisztus

olaj, fa

55*42 cm

kis sérüléssel