270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Heracleitos és Démokritosz

59. Rosa, Salvator (Aranella, 1615 - 1673) után, 17. sz. második fele

Heracleitos és Démokritosz

olaj, vászon

94,5*78,5 cm

vakrámán gyűjteményi viaszpecsét töredék, Salvator Rosa műve a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található