59. Rosa, Salvator (Aranella, 1615 - 1673) után, 17. sz. második fele
Heracleitos és Démokritosz
olaj, vászon
94,5*78,5 cm
vakrámán gyűjteményi viaszpecsét töredék, Salvator Rosa műve a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található