270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tájkép lovaskocsival és ökrösszekérrel

131. Bogh, Carl Henrik (Koppenhága, 1827 - Koppenhága, 1893)

Tájkép lovaskocsival és ökrösszekérrel

olaj, vászon

133*148 cm

j.j.l. a sziklán: Carl Bogh