270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy portré

103. Skót művész 19. sz. második fele

Hölgy portré

12*9,5 cm

színezett üvegfotó eredeti keretében, j.l. Hughes, b.l. Montheith Rooms, Glasgow feliratokkal