270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tiroli naplemente

129. Straka, Josef (Bécs,1864- Bécs, 1946)

Tiroli naplemente

olaj, vászon

61*81 cm

j.b.l.: Jos. Straka