270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Úr díszmagyarban

77. Sikó Miklós (Seplér, 1818 - Marosvásárhely, 1900)

Úr díszmagyarban

olaj, vászon

119,5*88 cm

j.b.l.: Sikó M.

sérült