270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nemesúr portréja

82. Osztrák festő, 18. sz. második fele

Nemesúr portréja

olaj, vászon

87*72 cm

sérült, ho: egykorú német nyelvű felirat, 1788