270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Álló akt

265. Seifert, Victor Heinrich (Döbling, 1870 - Berlin, 1953)

Álló akt

bronz, márvány talapzaton

m: 42 cm

j.h.o.: V. Seifert

kis sérülésekkel