270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Házioltár

26. Osztrák szobrász, 18. sz.

Házioltár

szobor, egyedi képzőművészeti alkotás

m: 36 cm

ho: vésett felirat: 1760 dis 8 Mercio Maria Sardorni