270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Evangelista Szent János

31. Dél-németalföldi szobrász, 16. sz. vége

Evangelista Szent János

faragott alabástrom

m: 41 cm

aranyozás és festés nyomaival, sérült