270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tanító Krisztus

17. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

22*18 cm

préselt ezüst okladdal, sérült 84 zlatnyikos ezüst, Szentpétervár 1862 "P. I." mesterjegy