270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Történelmi jelenet

255. Magyar festő, 20. sz. első fele

Történelmi jelenet

olaj, vászon

44*32 cm

j.b.l.: Rudnay Gyula

h.o.: férfi portré vázlat