270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy selyem stólával, 1850

75. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hölgy selyem stólával, 1850

olaj, falemez

31,5*26 cm

j.j.l.: Barabás 850