270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy gyöngyös fejdísszel

105. Német miniatúrafestő, 19. sz. vége

Hölgy gyöngyös fejdísszel

tempera, csont

14*12 cm (kerettel)

j.j.l.: monogram

csont keretben