270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Madonna a kisdeddel

44. Közép - európai festő, 19. sz. vége

Madonna a kisdeddel

olaj, vászon fára ragasztva

32*26,5 cm

egykori díszkeretben, kereten kis sérüléssel