270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép enteriőrben 1915

228. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Önarckép enteriőrben 1915

olaj, vászon

120*83 cm

j.j.l.. Widder Félix 915