270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nevető gyermek

33. Settignano, De Siderio Da (1428-30 körül - 1464) után 20. sz. első fele

Nevető gyermek

faragott fa

m: 30 cm

kis sérülésekkel