270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vizitben, 1909

157. Kende Géza (Nagybecskerek, 1889 - Los Angeles, 1952)

Vizitben, 1909

olaj, vászon

90,5*141 cm

j.j.l.: Kende G.1909