270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lányka rézüsttel, 1892

141. Windmann, Julius (1865 - 1930)

Lányka rézüsttel, 1892

olaj, vászon

110*50,5 cm

j.j.l.: Julius Weidermann (?) Münch. 1892