270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet cseresznyével, 1898

159. Brühl, Zsofia jelzéssel

Asztali csendélet cseresznyével, 1898

olaj, vászon

50,5*61 cm

j.j.l.: Sofia Brühl Wien 1898