270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdőrészlet

239. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Erdőrészlet

olaj, fa

35*24,5 cm

j.j.l.: Pörge Gergely

keret sérült, h.o.: Árverési Csarnok lap