47. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)
Szent Péter és Szent Pál apostol- a jászapáti r.k.templom oltárképének tanulmánya,1862
olaj, vászon
46*31 cm
j.j.l.: Than M.1862
irodalom:Wilhelmb Gizella:Than Mór (1828 - 1899),Budapest, 1944,29.