270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szent Péter és Szent Pál apostol- a jászapáti r.k.templom oltárképének tanulmánya,1862

47. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)

Szent Péter és Szent Pál apostol- a jászapáti r.k.templom oltárképének tanulmánya,1862

olaj, vászon

46*31 cm

j.j.l.: Than M.1862

irodalom:Wilhelmb Gizella:Than Mór (1828 - 1899),Budapest, 1944,29.