270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Holt Duna őszidő", 1928

237. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

"Holt Duna őszidő", 1928

olaj, vászon

110*150 cm

j.b.l.: Kézdi Kovács L. 1938

ho felirat: "Holt Duna őszidő"