270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Almás csendélet, 1885

162. Both Menyhért (Őrdarma, 1857 - Budapest, 1916)

Almás csendélet, 1885

olaj, vászon

38*55,5 cm

j.b.l.: Both Menyhért 1885