270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az egykori Haas Palot a Gizella téren (Vörösmarty Tér), 1873

7. Kronstein Ágoston István (Óbuda, 1850 - Bécs, 1921)

Az egykori Haas Palot a Gizella téren (Vörösmarty Tér), 1873

akvarell, papír

472*630 cmm

j.j.l.: A. Stefan Kronstein Budapest 1873

keret nélkül, A palota átadásának ünnepére festett alkotás