7. Kronstein Ágoston István (Óbuda, 1850 - Bécs, 1921)
Az egykori Haas Palot a Gizella téren (Vörösmarty Tér), 1873
akvarell, papír
472*630 cmm
j.j.l.: A. Stefan Kronstein Budapest 1873
keret nélkül, A palota átadásának ünnepére festett alkotás