270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szobrász műtermében, 1928

216. Deguéne, Pierre (működött a 20. sz. első felében)

Szobrász műtermében, 1928

olaj, vászon

147*100 cm

j.j.k.: Deguéne 28

keret nélkül