270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hazafelé

249. Pállya Carolus (Budapest, 1875 - Újpest, 1948/50)

Hazafelé

olaj, falemez

30*40,5 cm

j.b.l.: Pállya carolus