270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Bibliai jelenet

113. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Bibliai jelenet

diópác, fedőfehér, papír

115*203 mm

ho: Kiállítási cédula: Magyar Stúdio II. aukciója 1883. sz.