270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A vásárra induló oláh család

137. Szkicsák Klinovszky István (Pest, 1820 - Budapest, 1880 körül)

A vásárra induló oláh család

olaj, vászon

94*66 cm

j.j.l.: Szkicsák